KADIKÖY MEZARLIĞI BAKIMDAN GEÇİRİLİYOR

Kadıköy beldesinde bahar hazırlıkları sürüyor. Belde mezarlığı iç ve çevre temizliği, sulama kanalı ve temizlik çalışması, istinat duvarı çalışması ile kanalizasyon çalışmalarıyla belde bahara hazırlanıyor.
 
Baharın gelmesiyle beraber Kadıköy’de belediye ekipleri, gerçekleştirdikleri çalışmalarla beldeye baştan aşağıya bakım yapıyor. Kadı Caddesi sulama kanalı ve bent temizlik çalışmasının yapıldığı beldede, mezarlık iç ve çevre temizliği gibi işlemler yürütülüyor. Fecir Sokak’ta belediye ekipleri istinat duvarı yaparken; Şamiller Sokak’ta da kanalizasyon bakım çalışmaları gerçekleştirildi.

Kadıköy Belediyesi olarak vatandaşın her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştıklarını belirten Başkan Mehmet Şahin, “Belediye olarak beldemizde yaşayan halkımızın bütün ihtiyaçlarına karşılık vermeye çalışıyoruz. En iyi hizmeti verip onların refah ve huzurunu sağlamak bizim görevimiz. Bahar dönemi nedeniyle ekiplerimiz, belirli noktalarda ve belirli aralıklarla çalışmalar gerçekleştiriyorlar. Bahar dönemi hazırlıklarımız sürüyor ve bu dönemin ardından yaz mevsimine iyi başlangıç yapmayı hedefliyoruz” diye konuştu.